Правильний догляд за сантехнікою
Ванна з акрилу вимагає спеціального догляду, і для того, щоб вона мала ефектний первісний вигляд, не слід нехтувати такими правилами:
-не можна ставити у ванну металеві предмети;
-застосовуйте засоби для чищення, призначені тільки для чищення виробів з акрилу;
-забороняється використання засобів, що містять аміак, хлор, ацетон, абразиви (ті, шліфують верхній шар).Під час обробки використовуйте тільки м'які серветки або губки;
-укладайте на дно ванни килимок для запобігання подряпин, коли купаєте тварин;
-не залишайте засіб для чищення в ванній надовго;
-уникайте потрапляння окропу на поверхню ванни;
-для безпечного застосування будь-якого миючого засобу, призначеного для чищення акрилу, перевірте його на невеликій площі.
3.Для керамічних виробів необхідно вибирати засоби, призначені для очищення вапняного нальоту, простих забруднень і дезинфекції сантехніки. У складі цих хімічних миючих засобів міститься хлор, луги й кислоти, які допомагають впоратися з забрудненнями. Регулярність догляду полегшить ваші старання утримати в чистоті сантехнічні предмети.
4.Чистка змішувачів
Змішувачі можуть бути виготовлені з металів і сплавів і покриті позолотою або хромом, тому вибір засобів необхідно проводити строго за інструкцією. За змішувачами необхідний регулярний догляд: чистити і усувати наліт, що з'являється на кранах та панелях змішувача. Не слід користуватися металевими губками і щітками, після використання яких з’являються подряпини. Уникайте використання миючих засобів, в складі яких присутня мурашина і фосфорна кислота. Оцет, хлор і луг категорично заборонено застосовувати для миття змішувачів.
У разі потрапляння на них гелю або шампуню, їх треба промити чистою водою, а потім витерти насухо всі частини змішувача. Після цього поверхня матиме свій первісний блиск. Для чищення змішувачів із міді та скла,необхідно також користуватися тільки спеціальними засобами
.