(03131) 37-337,          г.Мукачево, ул.Кооперативная, 46  
ТехноКапраты
 
Корзина
У нас для комфорту є все!
каталог товаров


наши партнёры 
Який обрати водонагрівач


Водонагрівач може бути двох типів: електричний, або газовий. Електричний водонагрівач може бути двох типів:

  Електричний водонагрівач може бути двох типів:

- електричні проточні водонагрівачі;
  - електричні накопичувальні водонагрівачі.

Газовий водонагрівач може бути:

- газові проточні водонагрівачі (газові колонки);
  - газові накопичувальні водонагрівачі.


Вибір того або іншого водонагрівача залежить від деяких чинників. Наприклад, для квартири в місті, де ненадовго відключають воду, вибираємо накопичувальний нагрівач місткістю не більше 100 літрів або проточний водонагрівач невеликої потужності. Якщо ж стоїть завдання підібрати водонагрівач для великого заміського будинку використовуваний моделі серйозніше, адже температура води тут значно холодніше та звичайно присутнє більше споживання води.Електричний водонагрівач:


Схема електричного водонагрівача: 1 — подача холодної води, 2 — відбір гарячої води, 3 — термостати, 4 — нагрівальні елементи, 5 — анод


Електричні водонагрівачі — це дуже популярні нагрівачі води. У конструкції нескладні і електричні нагрівальні елементи (ТЕНИ). Підключаються такі електронагрівачі до мережі живлення та єдиною складністю може бути установка приладів із окремою електропроводкою та індивідуальними запобіжниками.

Баки — резервуари водонагрівачів виготовлені із сталі, а внутрішня стінка захищена антикорозійною емаллю, Анод потрібний для додатковим захистом від корозії. Теплоізоляція бака досягає товщини 100 мм і матеріалом для неї служить екологічно безпечна поліуретанова піна.

Накопичувальний електричний водонагрівач

Проточний електричний водонагрівач

Накопительный электрический водонагреватель

Проточний електричний водонагрівач

У проточних водонагрівачах вода нагрівається за час проходження через теплообмінник. Для того, щоб вода текла, як з крану потрібна напруга 3х380 вольт і 12-30-кіловатний проточний водонагрівач. Майте на увазі, що хороший електричний водонагрівач буде великих розмірів і споживати багато електроенергії, а це додаткові витрати. При цьому, чим більше води нагріває водонагрівач, тим нижче її температура.

Накопичувальний електричний водонагрівач

Такий варіант водонагрівача — бойлери використовується при обмеженні електричної потужності. Оскільки нагрів відбувається поступово та частенько може бути підключений до звичайної розетки. Цей прилад розігріває певний обєм води до 55-750С і має здатність автоматичної підтримки температури на встановленому рівні. 


Газовий водонагрівач

Схема газового водонагрівача:1 — подача холодної води; 2 — відбір гарячої води; 3 — термостат; 4 — газовий пальник; 5 — анодГазовий проточний водонагрівач (газова колонка)


Як використовувана енергія в таких водонагрівачах служить газ. У такому разі газові колонки  за допомогою полумя газового пальника нагрівають воду, що протікає через мідний теплообмінник. Такий водонагрівач піднімає температуру води на 50°С. Газовий накопичувальний прилад наочно виглядає так: по-перше, присутня місткість для нагріву води за допомогою газового пальника. Холодна вода подається по трубці на дно бака, а гаряча відбирається згори. Магнієвий анод слід міняти періодичністю приблизно раз на рік. 

Перевагою газових водонагрівачів є економічність, оскільки газ дешевше електроенергії. Залежно від потужності, вона здатна видавати від 5 до 17 літрів гарячої води в хвилину — приблизно стільки ж можна отримати, відкривши водопровідний кран. Більшість сучасних газових водонагрівачів мають автоматичний электро-підпалювання полумя плюс до усього водонагрівач безпечний при загасанні полумя запального пальника або при несправному функціонуванні димаря, оскільки робота колонки блокується.
 
Недолік — монтаж водонагрівача, тому що вимагається спеціальне газове підведення і система вентиляції для відведення продуктів згорання газу.

Усі газові колонки — проточні водонагрівачі складаються з пальника, який нагріває воду та автоматики, яка забезпечує безпечну роботу. Залежно від споживаної потужності водонагрівачі ділять на такі групи:

- невисокій потужності (17-19 кВт);
- середній потужності (22-24 кВт);
- високій потужності (28 - 30 кВт).

Таблиця. Витрата води газовим водонагрівачем

Потужність, кВт

Витрата при нагріві на 50 °С

Витрата при нагріві на 25 °С

19

до 5 л/мін

до 11,5 л/мін

24

до 7 л/мін

до 14 л/мін

28

до 8 л/мін

до 16 л/мін
лента новостей 

День Святого Валентина
Подробнее2017-02-11 15:58:55


Підсумки ярмарки-продаж альтернативного опалення «ОБЕРИ свою енергоНЕЗАЛЕЖНІСТЬ!» 22-23.08.15р.
Подробнее2015-08-25 17:03:25


Підсумки акції День народження Технокарпат
Подробнее2015-07-09 09:55:28акции 

Новорічний ярмарок 2016
Подробнее2016-12-29 13:59:55


День Св. Миколая
Подробнее2015-12-15 16:08:01


Офіційні умови Ярмарки-продаж альтернативного опалення «ОБЕРИ свою енергоНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» в Т.Ц. «ТехноКарпати»
Подробнее2015-08-12 13:06:06 
Украина, Закарпатская обл.,
г. Мукачево, ул. Кооперативная, 46,
e-mail: office@tehnokarpaty.com.ua,
тел.: (03131) 37-337, ТЦ "ТехноКарпаты"
График работы:
Пн-Пт: 8:30 - 18:00
Сб:       8:30 - 17:00
Нд:       9:00 - 15:00

Главная
Компания
Новости и акции
Услуги и сервис
Кредиты

Советы и обзоры
Партнёрам
Дисконт
Контакты
Старая версия сайта   
© 2010-2012 Интернет-магазин tehnokarpaty.com.ua. Все права защищены