(03131) 37-337,          г.Мукачево, ул.Кооперативная, 46  
ТехноКапраты
 
Корзина
У нас для комфорту є все!
каталог товаров


наши партнёры 
Як очистити підошву праски (утюга)Як очистити підошву праски (утюга)

Як очистити праску без тефлонового покриття
- За допомогою солі. Для цього потрібно насипати на папір товстий шар чистої дрібної (не кам’яної) кухонної солі, а потім провести по ній трохи теплою праскою. Після чистки праску слід протерти м’якою тканиною.
- За допомогою соди. Для цього потрібно змішати соду з водою так, щоб вийшла кашоподібна маса. В неї занурити ватний тампон та легкими, але впевненими круговими рухами очистити підошву холодної праски. Після цього слід очистити підошву праски за допомогою губки, змоченої в чистій воді, а потім протерти її м’якою ганчіркою.
- За допомогою спеціального олівця. Виробники олівців гарантують видалення нальоту, накипу, нагару волокон і крохмалю. Нагрійте праску до зазначеної в інструкції температури. Нанесіть плавними рухами вміст олівця на поверхню підошви праски. Протріть праску начисто за допомогою ганчірки. Праска повинна стати чистою і краще ковзати по поверхні тканини. Олівець для чищення праски не містить жодних шкідливих домішок і абсолютно безпечний у застосуванні.

Як очистити праску з тефлоновим покриттям
- За допомогою спеціальної губки. Для прасок з тефлоновою підошвою існують спеціальні губки. Чистити праски такою губкою заняття доволі трудомістке, оскільки її використання вимагає прикладання значних фізичних зусиль.
- За допомогою оцтової есенції. Для цього потрібно змочити в есенції ватний тампон і обережно протерти ним підошву праски. Таку роботу потрібно виконувати в цупких гумових рукавичках. Після того, як ви очистите праску за допомогою оцтової есенції, змочіть шматок бавовняної тканини в слабкому розчині оцтової кислоти, і пропрасуйте тканину праскою. Після цього праска стане абсолютно чистою.

Універсальні засоби очищення
Якщо ви свого часу використовували для очищення підошви праски ніж чи наждачний папір і зробили поверхню шорсткою, то це можна з легкість виправити. Для цього потрібно натерти парафін на дрібній тертці, змішати його з чистою кухонною сіллю, накрити серветкою чи туалетним папером і прогладити отриману суміш добре нагрітою праскою. Після такої процедури поверхня підошви праски повинна знову стати гладкою. При цьому дану процедуру бажано періодично повторювати з метою відновлення гладкої поверхні підошви праски.
Ще одним оригінальним способом очищення праски є очищення за допомогою зубної пасти. Потрібно нанести невелику кількість зубної пасти на вологу ганчірку, якою й протерти підошву праски. Потім праску потрібно протерти вологою ганчірочкою, щоб очистити її від залишків зубної пасти, і закінчити процес очищення обробкою підошви за допомогою сухого шматка вовняної тканини.
Добре очистити праску можна й за допомогою перекису водню. Намочіть у ньому ватний тампон та протріть ним підошву праски. При такій процедурі відсутній будь-який запах і виходить дуже хороший результат очищення.
Можна скористатися таблеткою гідропериту. З метою виключення різкого запаху від таблетки процедуру слід проводити в добре провітрюваній кімнаті, на балконі чи на вулиці. Розігрійте праску до максимально можливої температури та проведіть таблеткою по забрудненій поверхні підошви. Відбуватиметься дуже сильне виділення газу від таблетки. Після цього видаліть все що залишилося на підошві за допомогою вологої ганчірки і витріть її насухо м’якою ганчіркою.
Якщо ж ви поставили гарячу праску на поліетиленовий пакет, не впадайте у відчай – вам допоможе звичайна рідина для зняття лаку. Дочекайтеся, поки праска охолоне, і ретельно протріть нею підошву праски – це поверне їй втрачений блиск і фактуру.


лента новостей 

День Святого Валентина
Подробнее2017-02-11 15:58:55


Підсумки ярмарки-продаж альтернативного опалення «ОБЕРИ свою енергоНЕЗАЛЕЖНІСТЬ!» 22-23.08.15р.
Подробнее2015-08-25 17:03:25


Підсумки акції День народження Технокарпат
Подробнее2015-07-09 09:55:28акции 

Новорічний ярмарок 2016
Подробнее2016-12-29 13:59:55


День Св. Миколая
Подробнее2015-12-15 16:08:01


Офіційні умови Ярмарки-продаж альтернативного опалення «ОБЕРИ свою енергоНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» в Т.Ц. «ТехноКарпати»
Подробнее2015-08-12 13:06:06 
Украина, Закарпатская обл.,
г. Мукачево, ул. Кооперативная, 46,
e-mail: office@tehnokarpaty.com.ua,
тел.: (03131) 37-337, ТЦ "ТехноКарпаты"
График работы:
Пн-Пт: 8:30 - 18:00
Сб:       8:30 - 17:00
Нд:       9:00 - 15:00

Главная
Компания
Новости и акции
Услуги и сервис
Кредиты

Советы и обзоры
Партнёрам
Дисконт
Контакты
Старая версия сайта   
© 2010-2012 Интернет-магазин tehnokarpaty.com.ua. Все права защищены