(03131) 37-337,          г.Мукачево, ул.Кооперативная, 46  
ТехноКапраты
 
Корзина
У нас для комфорту є все!
каталог товаров


наши партнёры 
Як обрати обігрівач


Як вибрати обігрівачІнноваційні технології, якими буквально напхана сучасна побутова техніка, радують сучасного покупця. З іншого боку, користування такою технікою вимагає від нас певних знань, якими потрібно володіти ще на етапі вибору. Сьогодні мова піде про побутові обігрівачі - пристрої, без яких комфортно пережити зиму іноді виявляється неможливо.

Критерії вибору обігрівачів

Критерії вибору обігрівачів Сучасний ринок готовий запропонувати користувачам 4 типи побутових обігрівачів, що відрізняються, в першу чергу, за принципом роботи. До цих типів відносяться: масляні обігрівачі, тепловентилятори, конвекційні обігрівачі, інфрачервоні обігрівачі. 

Незалежно від типу обігрівача, вам потрібно коректно оцінити його потужність. Саме потужність визначає площу, яку готовий обігріти прилад. При виборі можна керуватися простою формулою 1 кВт = 10 м. кв. Якщо ваша мета - придбання додаткового (до вже існуючого) джерела тепла, то на приміщення, площею 20-25 м. кв. буде цілком достатньо 1-1,5 кВт. 

Які обігрівачі вибрати - залежить також від мети і режиму їх використання. 

Наприклад, якщо для вас важлива можливість швидко нагріти приміщення, то орієнтуйтеся на тепловентилятор. Завдяки термостату, він не тільки оперативно вирішить таку задачу, але й зможе підтримувати задану температуру протягом потрібного часу. Як варіант, можна розглянути масляний обігрівач з вбудованим вентилятором. Спочатку обидва режими задіюються одночасно, а після нормалізації температури в приміщенні, режим вентилятора деактивується. 

Якщо ви розраховуєте навмисно залишати прилад без нагляду, то підійде нагрівач з термостатом. За необхідності такий нагрівач буде самостійно підтримувати необхідний температурний режим. 

Якщо потрібно зігріти кімнату невеликого розміру - вибирайте обігрівач конвекторного типу. Завдяки термостату, такий пристрій, знову ж таки, зможе підтримувати комфортну температуру самостійно. 

Якщо перед вами стоїть завдання обігріти деяку конкретну поверхню, то зверніть увагу на інфрачервоний випромінювач або настільний тепловентилятор. 

Масляні обігрівачі

Принцип роботи масляного обігрівача (радіатора) заснований на віддачі тепла, отриманого при нагріванні мінерального масла металевою поверхнею корпусу. Нагрівальний елемент в радіаторах цього типу має максимальну площу обігріву. Тепло масляний радіатор розсіює на всі боки рівномірно, а після розподіляє по всьому приміщенню завдяки конвекції. 

Переваги масляних обігрівачів - абсолютно безшумна робота, не спалювання при роботі кисню, жаробезпечність, здатність тривалий час зберігати тепло після відключення. Масляні обігрівачі можна безпечно залишати без нагляду. 

Недоліки цього типу обігрівачів - тривалий час нагрівання, тому вони оптимально підходять для тих випадків, коли опалювати приміщення доводиться безперервно, протягом усього дня. Вони досить масивні, що завдає незручності при перенесенні з приміщення в приміщення. Крім того, масляні обігрівачі досить марнотратні в плані енергоспоживання, оскільки використовують повітря як посередник. Пил, що накопичується в приміщенні, внаслідок роботи масляного радіатора, не осідає, а постійно витає в повітрі.

Тепловентилятори

Тепловентилятори діють швидко і локальний обігрів можна відчути практично миттєво. Дуже вдалий варіант для невеликих квартир. Тепловентилятор - це обігрівальний прилад, що складається з вентилятора і набору нагрівальних елементів (ТЕН). Проходячи через нагрівальні елементи, повітря нагрівається. Вони компактні, але, як і масляні обігрівачі, не дуже економні. 

Якщо потужність тепловентилятора більше 5 кВт, то його називають ще тепловою гарматою. Тепловентилятори бувають стаціонарні і переносні. До категорії стаціонарних відносяться настінні, підлогові і стельові тепловентилятори. До недоліків тепловентиляторів слід віднести: гучну роботу, спалювання кисню, пил не осідає в процесі роботи, неекономічність.

Конвекційні обігрівачі

Електричний конвектор складається з корпусу (конвекційна камера) і вмонтованого всередину нагрівального елемента. Нагріте в корпусі повітря за рахунок природної конвекції піднімається вгору і через направляючі жалюзі поступає назовні. Необробленне та остигле повітря з приміщення втягується знизу. Спрямований рух теплових повітряних потоків дозволяє швидко і рівномірно обігріти приміщення. Температура нагрітого повітря контролюється термостатом з датчиком в автоматичному режимі.

Інфрачервоні обігрівачі

Інфрачервоні обігрівачі, без сумніву, можна віднести до найбільш досконалих і економічних (економиться до 82% теплової енергії!) обігрівальних приладів. Головна відмінність в принципі роботи: інфрачервоний обігрівач, на відміну від всіх інших типів, нагріває не повітря, а довколишні предмети. Випромінена теплова енергія поглинається навколишніми поверхнями (підлога, меблі, стіни і т.д.) і людьми. 

Інфрачервоні обігрівачі дозволяють економити електроенергію за рахунок створення зон з локальним обігрівом. Інфрачервоні обігрівачі можуть бути встановлені на підвісних стелях, можуть обігрівати житлові та нежитлові приміщення і людей на відкритих майданчиках. Чудово підійдуть для обігріву ванних і душових кімнат, балконів, терас, кафе і ресторанів. 

Мобільність забезпечується телескопічною ніжкою, яка дозволяє встановити прилад на потрібній висоті. Тепло генерує спеціальний нагрівальний елемент фламентін, запаяний у чохол із кварцового скла та закритий гратами з металосплавів з низьким коефіцієнтом тепловіддачі. Для невеликих приміщень досить інфрачервоного обігрівача на 1,4 кВт. 

Вдалого вибору! 

лента новостей 

День Святого Валентина
Подробнее2017-02-11 15:58:55


Підсумки ярмарки-продаж альтернативного опалення «ОБЕРИ свою енергоНЕЗАЛЕЖНІСТЬ!» 22-23.08.15р.
Подробнее2015-08-25 17:03:25


Підсумки акції День народження Технокарпат
Подробнее2015-07-09 09:55:28акции 

Новорічний ярмарок 2016
Подробнее2016-12-29 13:59:55


День Св. Миколая
Подробнее2015-12-15 16:08:01


Офіційні умови Ярмарки-продаж альтернативного опалення «ОБЕРИ свою енергоНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» в Т.Ц. «ТехноКарпати»
Подробнее2015-08-12 13:06:06 
Украина, Закарпатская обл.,
г. Мукачево, ул. Кооперативная, 46,
e-mail: office@tehnokarpaty.com.ua,
тел.: (03131) 37-337, ТЦ "ТехноКарпаты"
График работы:
Пн-Пт: 8:30 - 18:00
Сб:       8:30 - 17:00
Нд:       9:00 - 15:00

Главная
Компания
Новости и акции
Услуги и сервис
Кредиты

Советы и обзоры
Партнёрам
Дисконт
Контакты
Старая версия сайта   
© 2010-2012 Интернет-магазин tehnokarpaty.com.ua. Все права защищены