(03131) 37-337,          г.Мукачево, ул.Кооперативная, 46  
ТехноКапраты
 
Корзина
У нас для комфорту є все!
каталог товаров


наши партнёры 
Новинки компанії WILO


Високоефективні циркуляційні насоси
Вже скоро сезон опалення!

 

З наближенням осені все більш актуальним стає питання опалення будинку. Вже не новина, що насоси в системі опалення є великими пожирачами електроенергії.  Концерн Wilo пропонує вигідну альтернативу – високоефективні насоси Wilo-Stratos PICO чи Wilo-Yonos PICO.

 

Завдяки електронно-регульованому двигуну та лише 4 Вт мінімально споживаної потужності новітні Wilo-Stratos PICO та Wilo-Yonos PICO суттєво випереджають суперників у класі  високоефективних насосів. Після заміни нерегульованого насоса власники будинків заощаджують до 750 кВт/год електроенергії на рік, тому, що при низький потребі у теплі Wilo-Stratos PICO чи Wilo-Yonos PICO автоматично знижують свої оберти. Таким чином, доцільно використовується кожен Вт електроенергії. В той же час насоси у невеликих контурах опалення створюють максимальний напір від чотирьох до шести метрів. Велика продуктивність в поєднанні з високим потенціалом економії електроенергії переконала також світ експертів: у вересні 2013 року Wilo-Yonos PICO переміг в міжнародному конкурсі «Green Innovation Award».

Захисти свій котел

Комплексні ефективні рішення для оптимальної якості води, що забезпечують максимальну продуктивність системи

 

Рідини в опалювальних і охолоджувальних установках працюють в якості теплоносія, переносячи тепло або холод в необхідне місце. Це добре досягається в чистих установках, в яких рідина містить мінімально можливу кількість повітря і шламу. Якщо повітря або шлам не видалити взагалі або видалити в недостатній мірі, виникає безліч негативних чинників, такі як дратівливі шуми, необхідність частого видалення повітря вручну, зменшення продуктивності насоса, дисбаланс установки, несправності, яких можна було б уникнути, прискорена амортизація і знос, а також додаткове енергоспоживання. 

 

Компанія Spirotech пропонує широкий вибір комплексних рішень для систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря і технологічних установок: допоміжне обладнання, добавки та рекомендації щодо оптимального функціонування та забезпечення якості рідини, використовуваної в установці. Продукти і послуги Spirotech допомагають скоротити кількість неполадок, знизити амортизацію, знос та витрати на обслуговування. Також, вони підвищують продуктивність і зменшують загальне енергоспоживання установки. Крім того, ці комплексні рішення надають величезні переваги і дозволяють заощадити час при проектуванні, монтажі, введенні в експлуатацію і регулюванню установок.

 

 

Детальніше http://www.wilo.ua/golovna/produkti-ta-zastosuvannja/zakhist-kotla-i-sistemi-opalennja/#.VBgCAZR_tFs


 
Украина, Закарпатская обл.,
г. Мукачево, ул. Кооперативная, 46,
e-mail: office@tehnokarpaty.com.ua,
тел.: (03131) 37-337, ТЦ "ТехноКарпаты"
График работы:
Пн-Пт: 8:30 - 18:00
Сб:       8:30 - 17:00
Нд:       9:00 - 15:00

Главная
Компания
Новости и акции
Услуги и сервис
Кредиты

Советы и обзоры
Партнёрам
Дисконт
Контакты
Старая версия сайта   
© 2010-2012 Интернет-магазин tehnokarpaty.com.ua. Все права защищены