(03131) 37-337,          г.Мукачево, ул.Кооперативная, 46  
ТехноКапраты
 
Корзина
У нас для комфорту є все!
каталог товаров


наши партнёры 
Офіційні умови Ярмарки-продаж альтернативного опалення «ОБЕРИ свою енергоНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» в Т.Ц. «ТехноКарпати»Офіційні умови Ярмарки-продаж альтернативного опалення «ОБЕРИ свою енергоНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» в Т.Ц. «ТехноКарпати»


1. Організатор Акції.

1.1. Ініціатором та організатором ярмарки-продаж альтернативного опалення «ОБЕРИ свою енергоНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» є ТОВ «ТехноКарпати»
1.2. Адреса – м. Мукачево, вул. Кооперативна, 46; тел. (03131) 37-337

2. Тривалість проведення ярмарки-продаж альтернативного опалення.

2.1. Акція діє з 22.08.15р. по 23.08.15р.

3. Умови ярмарки-продаж альтернативного опалення.

3.1. Учасниками Ярмарки-продаж можуть бути будь-які особи, що є громадянами України та досягли повноліття (18 років), за винятком осіб, зазначених у п. 4.2. даних Правил 
3.2. Ярмарка-продаж дійсна лише для кінцевих споживачів акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.
3.3. Не визнаються Учасниками Ярмарки-продаж і не мають права брати в ній участь:
• працівники Організатора/Виконавця ярмарки-продажу та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).
Участь в Ярмарці-продаж можлива лише за умов чіткого виконання усіх вимог даних правил.
3.4. Протягом періоду Ярмарки-продаж споживачі можуть придбати продукцію опалювальної техніки за спеціальними цінами.
3.5. Ціни наведені в гривнях. На акційні товари не розповсюджуються будь-які інші знижки. Кількість акційних товарів обмежено.

4. Аукціон.

4.1. Учасниками Аукціону можуть бути будь-які особи, що є громадянами України та досягли повноліття (18 років), за винятком осіб, зазначених у п. 4.2. даних Правил 
4.2. Не визнаються Учасниками Аукціону і не мають права брати в ній участь:
• працівники Організатора/Виконавця ярмарки-продажу та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).
4.3. У ТЦ «ТехноКарпати»  22.08.15р. та 23.08.15р. проводиться Аукціон.  Після того, як ведучий «Святкового аукціону» виставить на продаж один вид товару (1 лот) зі стартовою ціною, проводиться поступове підвищення ціни на даний товар шляхом пропонування більш високої ціни за товар іншими учасниками акції.
4.4. Особа, яка остання запропонувала придбати товар за ціною, вище за яку ніхто інший з учасників не запропонував, оголошується ведучим, як переможець акції та отримує право придбати товар за акційною ціною.
4.5. За результатами вибору особи відповідно до п.4.4 даного Порядку складається видаткова роздрібна накладна (ВРЗ), на підставі якої покупець зобов’язаний оплатити товар протягом 1 (однієї) доби., при цьому залишивши аванс в розмірі20% У випадку не оплати ВРЗ протягом доби, організатор Акції залишає за собою право анулювання даного документу. Коли в строки, визначені у цьому Порядку, покупець не виконав обов’язки щодо отримання товару, відповідний товар залишається у власності організатора.

5. Умови Розіграшу подарунків.

5.1. Для отримання можливості брати участь в Розіграші протягом строку, зазначеного в п 2.1. цих правил придбати будь-який товар на суму від 1000 грн.(одна тисячя гривень)
5.2. Заповнити анкету покупця, вказавши: ПІБ, номер накладної та контакти, відривний купон вкинути у скриньку для розіграшу (скринька знаходиться на касі Т.Ц.«ТехноКарпати»)
5.3. Заповнивши акційний купони Ви автоматично стаєте учасником розіграшу. 
5.4. Учасникам розіграшу необхідно пред’явити документ для підтвердження особи (паспорт, посвідчення, або квитанція оплати товару).
5.5. Розіграші* будуть проведені 22.08.15р. о 18:00 та 23.08. о 15:00. Вибір переможця відбуватиметься шляхом випадкового вибору акційного купону. 
*отримати подарунок зможуть тільки присутні безпосередньо на розіграші. 

6. Надання інформації.

6.1. Беручи участь в ярмарці-продаж, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України.

7. Порядок і спосіб інформування про умови Акції.

7.1. Інформування щодо правил та умов ярмарки-продаж здійснюється за допомогою анонсування акції та розміщення офіційних правил та умов акції на інтернет-сайті www.tehnokarpaty.com.ua.
7.2. Додаткова інформація щодо ярмарки-продаж надається за телефоном (03131) 37-337 протягом усього строку проведення ярмарки-продажу.
7.3. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором ярмарки-продаж протягом всього строку проведення заходу. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Ярмарки-продаж можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Ярмарки-продаж. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов. 
Украина, Закарпатская обл.,
г. Мукачево, ул. Кооперативная, 46,
e-mail: office@tehnokarpaty.com.ua,
тел.: (03131) 37-337, ТЦ "ТехноКарпаты"
График работы:
Пн-Пт: 8:30 - 18:00
Сб:       8:30 - 17:00
Нд:       9:00 - 15:00

Главная
Компания
Новости и акции
Услуги и сервис
Кредиты

Советы и обзоры
Партнёрам
Дисконт
Контакты
Старая версия сайта   
© 2010-2012 Интернет-магазин tehnokarpaty.com.ua. Все права защищены