(03131) 37-337,          г.Мукачево, ул.Кооперативная, 46  
ТехноКапраты
 
Корзина
У нас для комфорту є все!
каталог товаров


наши партнёры 
День народження Технокарпат. Нам 11 років
Офіційні Умови Акції  «День народження ТехноКарпат»  в Т.Ц. «ТехноКарпати».

1.  Організатор Акції

1.1  Ініціатором  та організатором акції  (далі акція) «День народження в ТехноКарпатах»  є ТОВ«ТехноКарпати»

1.2  Адреса – м. Мукачево, вул. Кооперативна, 46; тел. (03131)37337.


2.   Тривалість проведення акції

2.1 Акція діє  з 03.07.15р. по  05.07.15р. (далі період).


3. Умови акції.

3.1  Для того, щоб взяти участь в Акції будь – якій особі, що відповідає вимогам Розділу 4 даних Правил, і виграти цінні подарунки або подорож до Венеції (надалі за текстом Подарунок*) необхідно:

3.2  Протягом строку, зазначеного в п 2.1. цих Правил придбати будь-який  товар на суму від 1000 грн.(одна тисяча гривень)

3.3 Для отримання можливості брати участь в акції, необхідна сума: від 1000 грн. (може бути загальна по всім відділам в «ТехноКарпатах»). Покупки зроблені  в Т.Ц. сумуються.  Накладні по відділам додаються. 

3.4 Заповнити Акційний лист (відривний купон) вказавши: ПІБ, номер накладної та контакти, вкинути  у скриньку для розіграшу  Подарунку. (скринька знаходиться в касі Т.Ц.«ТехноКарпати»).

Участь в Акції можлива тільки за умови чіткого виконання усіх вимог даних Правил.

3.5 Протязі періоду акції споживачі мають можливістьпридбатитовари за зниженимицінами та сертифікатами.

3.6 Список акційних товарів додається 1, 2 

3.7 Акційні ціни, вказані в листівці,  дійсні  протягом строку дії акції та наявності товару.  Ціни наведені в гривнях. На акційні товари не розповсюджуються будь-які інші знижки. Кількість акційних товарів обмежено.

3.8 До товарів з позначкою «сертифікат» надається сума зазначена в сертифікаті на наступну покупку.  Клієнти придбавши товар з позначкою «сертифікат» мають можливість обрати любий товар зі знижкою сума якої вказана на сертифікаті.

3.9 Звертаεмо Вашу увагу, що у разi обмiну Сертифiкату на товари, вартiсть яких нижча за його номiнал, грошовий залишок Вам не повертаεться. 

3.10 Якщо вартiсть товару перевищує номінал Сертифiкату, Вам необхiдно здiйснити доплату в касу магазину готiвкою чи за допомогою пластиковоï картки, сума якоï ε рiзниця мiж ціною обраного Вами товару i номіналом Сертифiкату. 

3.11 Сертифiкат не пiдлягає обмiну на грошовий еквiвалент та на Сертифiкат iншого номiналу. 
3.12. Здiйснивши обмiн Сертифiката на товар, Ви отримуєте товарний чек на повну суму придбаних товарiв, щодає Вам право на обмiн товару у разi його не належноï якостi, та участі в розіграші цінних подарунків. 
3.13. Подарунковий сертифiкат повинен бути використаний у термiн, який зазначений на ньому. 

  4.    Учасники акції

  4.1 Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, що є громадянами України та досягли повноліття (18 років), за винятком осіб, зазначених у п. 4.2. даних Правил (надалі – «Учасники Акції»).

4.2. Ця акція дійсна лише для кінцевих споживачів Акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.

4.3 Не визнаються УчасникамиАкції і не мають права брати в ній участь:

  • працівники Організатора/Виконавця Акції та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

5. Умови розіграшу подарунків та супер-призу.

5.1. Заповнивши акційний купони Ви автоматично стаєте учасником розіграшу.

5.2. Учасникам Акції необхідно пред’явити документ для підтвердження особи ( паспорт, посвідчення, або квитанція оплати товару).

5.3. Розіграш додаткових призів здійснюється тільки для присутніх учасників акції та відбувається шляхом випадкового вибору акційного купону. Власник призового купону має право обрати або подарунок, або продовження боротьби за супер-приз.

5.4. Розіграш супер-призу здійснюється для всіх учасників акції та відбувається шляхом випадкового вибору акційного купону. Переможець зобов’язується прийти на телепередачу М-студіо 06.07.2015р.

6. Надання інформації.

6.1. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавствоУкраїни.

7. Порядок і спосіб інформування про умови Акції.

7.1. Інформування що до правил та умов акції здійснюється за допомогою анонсування акції та розміщення офіційних правил та умов акції на інтернет-сайті www.tehnokarpaty.com.ua.

7.2. Додаткова інформація щодо Акції надається за телефоном (03131)37-337 протягом усього строку проведення Акції.

7.3. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акціїпротягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження ОрганізаторомАкції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.

 
Украина, Закарпатская обл.,
г. Мукачево, ул. Кооперативная, 46,
e-mail: office@tehnokarpaty.com.ua,
тел.: (03131) 37-337, ТЦ "ТехноКарпаты"
График работы:
Пн-Пт: 8:30 - 18:00
Сб:       8:30 - 17:00
Нд:       9:00 - 15:00

Главная
Компания
Новости и акции
Услуги и сервис
Кредиты

Советы и обзоры
Партнёрам
Дисконт
Контакты
Старая версия сайта   
© 2010-2012 Интернет-магазин tehnokarpaty.com.ua. Все права защищены