(03131) 37-337,          г.Мукачево, ул.Кооперативная, 46  
ТехноКапраты
 
Корзина
У нас для комфорту є все!
каталог товаров


наши партнёры 
Святковий Аукціон


Офіційні Умови Акції Святковий Аукціон  Т.Ц. ТехноКарпати

1.      Організатор Акції

1.1  Ініціатором  та організатором акції  (далі акція) Святковий Аукціон  є ТОВТехноКарпати

1.2  Адреса – м. Мукачево, вул. Кооперативна, 46; тел. (03131)37337

2.      Тривалість проведення акції .

2.1 Акція діє  08.12.14р. та  11.01.14р. (далі період)

3. Умови акції .

3.1 Учасником  Аукціону  є будь-яка фізична особа, яка в період проведення Акції виявила бажання взяти участь в даній Акції, та придбала товар вартістю 2000 грн і більше, що підтверджується одним чеком.

3.2 Учасник акції повинен заповнити анкету та купон учасника акції, та прийти на аукціон який відбудеться 11.01.14р. о 14.00 та  має намір та можливість  оплатити товар за ціною запропонованою учасником (ним же) Акції та остаточно оголошеною ведучим Акції.

3.3 У ТЦ ТехноКарпати 11.01.15р. проводиться продаж товару по спеціальній ціні в обмеженій кількості і кожен учасник акції має можливість отримати товар. Після того, як ведучий «Святковогоаукціону» виставить на продаж один вид товару (1 лот) зі стартовою ціною – 1 (одна) гривня, проводиться поступове підвищення ціни на даний товар шляхом пропонування більш високої ціни за товар іншими учасниками акції.

3.4 Особа, яка остання запропонувала придбати товар за ціною, вище за яку ніхто інший з учасників не запропонував, оголошується ведучим, як переможець акції та отримує право придбати товар за акційною ціною.

3.5 За результатами вибору особи відповідно до п.3.4 даного Порядку складається видаткова роздрібна накладна (ВРЗ), на підставі якої покупець зобов’язаний оплатити товар протягом 1 (однієї) доби., при цьому залишивши аванс в розмірі20% У випадку не оплати ВРЗ протягом доби, організатор Акції залишає за собою право анулювання даного документу. Коли в строки, визначені у цьому Порядку, покупець не виконав обов’язки щодо отримання товару, відповідний товар залишається у власності організатора.

3.6 Покупець не може передати право придбання товару за акційною ціною третій особі.

3.7 У випадку відмови покупця від отримання товару по акційній ціні відповідно до умов цієї Акції, покупець не має права вимагати від Організатора Акції будь-якої компенсації та оплати товару по акційній ціні в майбутньому.

3.8  Акційні товари не беруть участь у кредитуванні.

  4.    Учасники акції

  4.1 Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, що є громадянами України та досягли повноліття (18 років), за винятком осіб, зазначених у п. 4.2. даних Правил (надалі – «Учасники Акції»).

4.2. Ця Акція дійсна лише для кінцевих споживачів Акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.

5. Надання інформації

5.1 Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України.

6. Порядок і спосіб інформування про умови Акції.

6.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції на Інтернет-сайті  www.tehnokarpaty.com.ua;

6.2. Додаткова інформація щодо Акції надається за телефоном (03131)37337 протягом усього строку проведення Акції.

6.3. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені  Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.

  
Украина, Закарпатская обл.,
г. Мукачево, ул. Кооперативная, 46,
e-mail: office@tehnokarpaty.com.ua,
тел.: (03131) 37-337, ТЦ "ТехноКарпаты"
График работы:
Пн-Пт: 8:30 - 18:00
Сб:       8:30 - 17:00
Нд:       9:00 - 15:00

Главная
Компания
Новости и акции
Услуги и сервис
Кредиты

Советы и обзоры
Партнёрам
Дисконт
Контакты
Старая версия сайта   
© 2010-2012 Интернет-магазин tehnokarpaty.com.ua. Все права защищены