(03131) 37-337,          г.Мукачево, ул.Кооперативная, 46  
ТехноКапраты
 
Корзина
У нас для комфорту є все!
каталог товаров


наши партнёры 
День Св. Валентина у ТехноКарпатах1.      Організатор Акції

1.1  Ініціатором  та організатором акції  (далі акція) «День Св. Валентина у ТехноКарпатах» є ТОВ«ТехноКарпати»

1.2  Адреса – м. Мукачево, вул. Кооперативна, 46; тел. (03131)37337

2.      Тривалість проведення акції .

2.1 Акція діє 14.02.2014 з 8.30 по 18.00 (далі період)

3. Умови акції.

3.1 Напротязі періоду акції споживачі мають можливість придбати товари за зниженими цінами.

3.2 Список акційних товарів дадається (Додаток №1)

3.3 Акційні ціни  дійсні  протягом строку дії акції та наявності товару .  Ціни наведені в гривнях . На акційні товари не розповсюджуються будь-які інші знижки.

3.4 Крім того, учасники акції (Розділ 4) можуть взяти участь у розіграші романтичної вечері на двох у одному з вишуканих ресторанів м. Мукачева.

Для цього необхідно:

·        придбати товар на суму500 грн, протягом строку, зазначеного в п 2.1. цих Правил.

·        заповнити Акційний лист (відривний купон) вказавши ПІБ, номер накладної та контакти, вкинути  у скриньку для розіграшу  Подарунку.

4. Учасники акції

  4.1 Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, що є громадянами України та досягли повноліття (18 років), за винятком осіб, зазначених у п. 4.2. даних Правил (надалі – «Учасники Акції»).

4.2. Ця Акція дійсна лише для кінцевих споживачів Акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.

4.3 Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

            • працівники Організатора/Виконавця Акції та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

5. Надання інформації

5.1 Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України.

6. Умови отримання Подарунка

  6.1. Під «подарунком» вважається сертифікат на романтичну вечерю на двох у одному з вишуканих ресторанів м. Мукачева.

6.2. Розіграш відбудеться 14.02.2014р. о 17.00.  Переможцем буде вважатися особа, акційний лист  якої буде відібрано шляхом жеребкування.  Головний приз акції – сертифікат на романтичну вечерю на двох у одному з вишуканих ресторанів м. Мукачева.   Представник організатора  Акції зв’язується з Учасником за телефоном, вказаним в акційному листі ,  та узгоджує умови щодо отримання подарунку.

6.3. В разі повернення Акційної продукції на підставі статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» Учасник втрачає право на отримання Подарунка.

6.4 В разі обміну товару на інший товар сума якого є меншою  за 500 (п’ятсот гривень) учасник втрачає право приймати участь в Акції. Акційний лист такого учасника анулюється.

6.5.  Податок з доходів фізичних осіб, що виникає у зв’язку з отриманням Подарунка, сплачується Організатором у разі надання копії ідентифікаційного коду Учасником Акції Організатору, з коштів включених у суму виплати подарунку.

7. Обмеження

7.1.Заміна Подарунка Акції будь-яким іншим благом не допускається.

7.2.Якщо Учасник Акції, що має право на отримання відповідного Подарунка, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця Акції (в т.ч. якщо контактний телефон, ПІБ, або інша інформація про Учасника Акції була змінена, або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) не має можливості отримати Подарунок, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних інших додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора/Виконавця Акції.

7.3.Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

7.4. Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця Акції обставини.

7.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними і не підлягають переглядові.

8. Порядок і спосіб інформування про умови Акції.

8.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції на Інтернет-сайті  http://tehnokarpaty.com.ua;

8.2. Додаткова інформація щодо Акції надається за телефоном (03131)37337 протягом усього строку проведення Акції.

8.3. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені  Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.


 
Украина, Закарпатская обл.,
г. Мукачево, ул. Кооперативная, 46,
e-mail: office@tehnokarpaty.com.ua,
тел.: (03131) 37-337, ТЦ "ТехноКарпаты"
График работы:
Пн-Пт: 8:30 - 18:00
Сб:       8:30 - 17:00
Нд:       9:00 - 15:00

Главная
Компания
Новости и акции
Услуги и сервис
Кредиты

Советы и обзоры
Партнёрам
Дисконт
Контакты
Старая версия сайта   
© 2010-2012 Интернет-магазин tehnokarpaty.com.ua. Все права защищены