(03131) 37-337,          г.Мукачево, ул.Кооперативная, 46  
ТехноКапраты
 
Корзина
У нас для комфорту є все!
каталог товаров


наши партнёры 
Виграй сертифікат на 10000 грн.


Офіційні Умови Акції Т.Ц. «ТехноКарпати» «Виграй сертифікат на 10000 грн.»

1.          Організатор Акції

1.1  Ініціатором  та організатором акції  (далі акція) «Виграй сертифікат на 10000 грн». є ТОВ«ТехноКарпати»

1.2  Адреса – м. Мукачево, вул. Кооперативна, 46; тел. (03131)37337

2.      Тривалість проведення акції .

2.1 Увага! Акцію продовжено до 26.01.2014р. Розіграш відбудеться 26.01.2014р. о 14.00.  

3. Умови акції .

3.1 Для того, щоб взяти участь в Акції будь-якій особі, що відповідає вимогам Розділу 4 даних Правил, і виграти сертифікат  на 10000 (надалі за текстом Подарунок*) необхідно:

·         Протягом строку, зазначеного в п 2.1. цих Правил придбати будь-який  товар на суму 2000 грн.(дві тисячі гривень)

·         Для отримання можливості брати участь в акції сума 2000 грн.  може бути загальна по всім відділам в «ТехноКарпатах». Покупки зроблені  в Т.Ц. сумуються.  Накладні по відділам додаються. 

·         Заповнити Акційний лист (відривний купон) вказавши ПІБ, номер накладної та контакти, вкинути  у скриньку для розіграшу  Подарунку.

Участь в Акції можлива тільки за умови чіткого виконання усіх вимог даних Правил.

  4.    Учасники акції

  4.1 Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, що є громадянами України та досягли повноліття (18 років), за винятком осіб, зазначених у п. 4.2. даних Правил (надалі – «Учасники Акції»).

4.2. Ця Акція дійсна лише для кінцевих споживачів Акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.

4.3 Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

            • працівники Організатора/Виконавця Акції та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

5. Надання інформації

5.1 Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, що не порушують чинне законодавство України.

6. Умови отримання Подарунка

  6.1. Під «подарунком» вважається сертифікат на суму  десять тисяч  гривень,  які переможець акції повинен використати  в Торговому центрі «ТехноКарпати»

6.2. Розіграш відбудеться 26.01.2014р. о 14.00.  Переможцем буде вважатися особа, акційний лист  якої буде відібрано шляхом жеребкування.  Головний приз акції – сертифікат на на суму 10 000 грн.   Представник організатора  Акції зв’язується з Учасником за телефоном, вказаним в акційному листі ,  та узгоджує умови щодо отримання подарунку.

6.3. В разі повернення Акційної продукції на підставі статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» Учасник втрачає право на отримання Подарунка.

6.4 В разі обміну товару на інший товар сума якого є меншою  за 2000 (три тисячі гривень) учасник втрачає право приймати участь в Акції. Акційний лист такого учасника анулюється.

6.5.  Податок з доходів фізичних осіб, що виникає у зв’язку з отриманням Подарунка, сплачується Організатором у разі надання копії ідентифікаційного коду Учасником Акції Організатору, з коштів включених у суму виплати подарунку.

7. Обмеження

7.1.Заміна Подарунка Акції будь-яким іншим благом не допускається.

7.2.Якщо Учасник Акції, що має право на отримання відповідного Подарунка, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця Акції (в т.ч. якщо контактний телефон, ПІБ, або інша інформація про Учасника Акції була змінена, або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) не має можливості отримати Подарунок, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних інших додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора/Виконавця Акції.

7.3.Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

7.4. Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця Акції обставини.

7.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними і не підлягають переглядові.

8. Порядок і спосіб інформування про умови Акції.

8.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції на Інтернет-сайті  http://tehnokarpaty.com.ua;

8.2. Додаткова інформація щодо Акції надається за телефоном (03131)37337 протягом усього строку проведення Акції.

8.3. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені  Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.


 
Украина, Закарпатская обл.,
г. Мукачево, ул. Кооперативная, 46,
e-mail: office@tehnokarpaty.com.ua,
тел.: (03131) 37-337, ТЦ "ТехноКарпаты"
График работы:
Пн-Пт: 8:30 - 18:00
Сб:       8:30 - 17:00
Нд:       9:00 - 15:00

Главная
Компания
Новости и акции
Услуги и сервис
Кредиты

Советы и обзоры
Партнёрам
Дисконт
Контакты
Старая версия сайта   
© 2010-2012 Интернет-магазин tehnokarpaty.com.ua. Все права защищены